Profile ocynkowane

Profile ocynkowane zamknięte – materiał wykonania

Kształtowniki zamknięte powstają z blachy ocynkowanej. Jest to stal w gatunku DX51+Z275. Wygina się je w kształt prostokąta lub kwadratu, po czym są maszynowo zgrzewane. Warstwa ocynku mieści się między Z100 a Z140. Profile ocynkowane w przeciwieństwie do zwykłej stali, są odporne na rdzę. Cynk zabezpiecza profil przed warunkami atmosferycznymi. Z tego powodu kształtowniki ze stali ocynkowanej używane są na zewnątrz bez obawy o korozję. Dostępne w naszej ofercie profile zamknięte ocynkowane wykonywane są z blach o grubości 1,25 mm, 1,5 mm, 2 mm oraz 3 mm. Kształtowniki ocynkowane występują w sztangach pięciometrowych, sześciometrowych oraz siedmiometrowych.

Sposoby wykorzystania profili stalowych ocynkowanych.

Największą popularność profile ocynkowane zdobyły wśród montażystów i producentów ogrodzeń. Oszczędza im to czas i pieniądze, ponieważ nie tracą ich na wysyłanie towaru do cynkowni. Wykonują elementy ogrodzeniowe od razu ze stali ocynkowanej. Dodatkowo możliwość spawania ocynku i coraz nowsze technologie w tej dziedzinie ułatwiają im pracę. Dużo producentów domków mobilnych również korzysta z profili ocynkowanych. Chętnie wykorzystują profile 100x100 jako słupy konstrukcyjne. Mniejsze rozmiary profili służą jako belki wsporne.

Transport profili ocynkowanych na terenie Polski

Bez problemu dowozimy sześciometrowe sztangi profili na terenie całego kraju. Koszty transportu wyliczamy indywidualnie. Poglądowe ceny możecie sprawdzić w zakładce Czas dostawy i koszty transportu.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl